Neler yeni

VPN bağlantısı nedir?

Seoblog

Kullanıcı
Yönetici
Admin
Kayıtlı üye
Web sitesi
www.seslilink.com
#1
VPN bağlantısı basitçe açıkladı

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

  • Bir "sanal özel ağ" ile, kısaca VPN, hareket halindeyken özel veya yerel ağınıza erişebilirsiniz. Bu hem özel hem de profesyonel olarak çok yararlı olabilir.
  • Bu, her ikisi de ağdaki yönlendirici ile iletişim kurar ve ağa erişmek için kullanmak istediğiniz bilgisayarda yüklü olan VPN yazılımı gerektirir.
  • Küçük bir uygulama örneği: Bir iş gezisindesiniz ve orada bir sunum almak için şirket ağına erişmek istiyorsunuz. İnternete bağlanıyorsunuz ve ardından yazılımı VPN ağına çevirmek için kullanıyorsunuz. Artık yüzlerce mil uzakta olsanız bile ofiste çalışıyormuşsunuz gibi çalışabilirsiniz.
  • Avantajlar: Bir VPN bağlantısıyla, yalnızca özel veya profesyonel ağınızda kullanılabilecek tüm servisleri kullanabilirsiniz. Özellikle şirketlerde, sadece intranette kullanılabilecek programlar vardır. Daha sonra dışarıdan onlara erişebilirsiniz. Ayrıca tüm yerel olarak saklanmış dosyalara erişebilirsiniz. Bunlar, dönüşünüzden sonra senkronize edilmek zorunda değildir.
Gizlilik ve Gizlilik hakkında daha fazla bilgi: İnternette anonim ve güvenli

46 sayfada, PC'deki ve buluttaki dosyaların nasıl şifreleneceğini ve gizliliğinizi nasıl koruyacağınızı öğreneceksiniz. CHIP arşivindeki seçili makalelerde, veri toplayıcılarının ve toplayıcıların nasıl kilitleneceğini, net olarak mümkün olduğunca az iz bırakmayı ve Google'a nasıl özel bir mod vereceğinizi gösteririz.
 
Mobil Sesli Panel mobil panel