Neler yeni

PC Sınırlı bir süre için mevcut yeni Fortnite Jetpack Modu, Fly Patlayıcılar,

admin

Yeni kullanıcı
Yönetici
Admin
Moderator
Öne çıkan konu #1
Epic, Battle Royale'de yeni bir sınırlı zaman modunu başlattı.

$.jpg

Epic, Fortnite: Battle Royale için yeni bir içerik grubu oluşturdu . V5.10 içerik güncellemesi tüm platformlarda (PS4, Xbox One, Nintendo Anahtarı, PC ve iOS) için kullanılabilir ve oyuna Güdümlü Füzesi reintroducing üstünde, yeni bir sınırlı süre oyunun başlangıcına işaret modu: Fly Patlayıcılar.
Adından da anlaşılacağı gibi, Fly Explosives bu yılın başlarında sınırlı süreli Yüksek Patlayıcılar olayının yeni bir çeşididir. Bu modda sadece Bombalı ve Roket Fırlatıcıları gibi patlayıcı silahlar bulunabilir. Jetpack'ler ayrıca, bazen Kat Lootu olarak ortaya çıkacakları Fly Explosives'a geri dönerler.
Bu sefer Epic, jetpack'lerin yakıt rejenerasyonunda daha yüksek bir orana sahip olduklarını ve daha önce Battle Royale'de mevcut olanlara kıyasla daha az yanma oranına sahip olduklarını ve oyuncuların eskisinden daha uzun süre havada kalmalarına izin verdiğini söylüyor. Epic, fırtınalar arasındaki bekleme süresini de düşürdü; Sonuç olarak geliştirici, ortalama eşleşme sürelerinin 20 dakikadan az olması gerektiğini tahmin ediyor.
Fly Explosives'a ek olarak, Epic de yakın zamanda Fortnite'ın Oyun Alanı modunu getirdi . Daha önce olduğu gibi, Oyun Alanı, oyuncuların özel maçlara atlayabilmelerine ve stratejilerini test etmelerine ve oyunun çeşitli öğeleriyle uğraşmalarına izin veren bir kumsal tarzı moddur. V5.10 içerik güncellemesi, Playground: jetpacks, Guided Missiles ve Crosssbows'a üç tane daha silah sunuyor.

Resmi sınırlı zaman modları hakkında daha fazla bilgiyi resmi Fortnite web sitesinde okuyabilirsiniz . Bunun ötesinde, v5.10 içerik güncellemesi, Nisan ayında oyundan kaldırılmasının ardından söz konusu Güdümlü Füze'yi geri getiriyor. Epiç, silahın "ilk tahliyesinde çok güçlü olduğu için ayarlandığını ve ayarlandığını" söyledi.
 
Mobil Sesli Panel mobil panel