Neler yeni

Fantasy formula1 Oyun kuralları?

Seoblog

Kullanıcı
Yönetici
Admin
Kayıtlı üye
Web sitesi
www.seslilink.com
Öne çıkan konu #1
100 Milyon Dolarlık bir bütçeniz var.
5 Sürücüler ve 1 Oluşturucu bir takım seçin

Oyunun Amacı
Rakibinizden daha fazla puan almak için 5 Sürücüler ve 1 Kurucu'dan oluşan bir takım seçin.
Ayrıntılar
Her kullanıcı 5 Sürücü & 1 Oluşturucu ekibinde 100 milyon harcayacak. Oyuncular,
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
göre, her yarış veya uygulamadaki gerçek performanslarına göre puan
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
. İlgili eşleşmeler bittiğinde, en fazla puanı alan takım potu / potu paylaşır.
Takımını Seç
Her kullanıcı istedikleri kadar farklı takım seçebilir. Ekiplerin son teslim tarihi sona ermeden önce, ekipler takımlarında çok fazla değişiklik yapabilirler - her maç başlamadan bir dakika önce. Her kullanıcının son kaydedilen ekibi, bire-bir ve çok oyunculu oyunlarına giren takımdır. Geçerli bir takım 100m veya daha az olan 5 oyuncudan oluşan bir takımdır. Bir kullanıcının seçebileceği belirli bir takımdan kaç oyuncu olduğuna dair herhangi bir kısıtlama yoktur.
Oyun Girin
Kullanıcılar bire bir oyuna, arkadaşlarına karşı özel çok oyunculu oyunlara ve halka karşı çok oyunculu oyunlara girebilirler. Oyunlar , ilgili oyun için
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
uyarınca dağıtılan nakit tencere ile ücretsiz veya nakit içindir.
Bire Bir Oyun 2 giriş var. Çok Oyunculu Oyunlar> 2 giriş var. Çok oyunculu oyunlar özel olabilir - oyuna girenlere oyun oluşturucu veya oyun oluşturucu tarafından davet edilen kişiler veya herkesin katılabileceği herkese açık. Kullanıcılar ister ücretsiz ister gerçek parayla oynamak isterlerse karar verebilirler. PlayON,
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
göre nakit oyunlara girişler için bir komisyon alır .
Ön Maç
Bu, bir oyunun sitede yer aldığı, Oyunları Girin sayfasında, takım toplama son tarihinin gerçekleştiği zamana kadar - her maçın planlanan başlangıcından bir dakika önce - göründüğü zamandır. Kullanıcılar sınırsız sayıda takım seçebilir ve istedikleri kadar tekrar kaydedebilir. Sınırsız giriş oyunları (yani sınırsız sayıda girişe sahip olabilecek oyunlar) kullanıcıların bu süre içinde istedikleri sayıda takımlara girebilmelerini sağlıyor. Ekip toplama tarihi geçtikten sonra, sınırsız giriş oyunlarına daha fazla giriş yapılmaz. Sınırsız giriş oyunlarına ek olarak, sınırlı giriş oyunları da vardır - her ikisi de bire bir (2 kullanıcı) ve çok oyunculu (3 oyuncu, 4 oyuncu, 5 oyuncu, 10 oyuncu vb.). Bu oyunlar doldukça (yani 10/10'a girenler), yeni oyunlar PlayON sistemi tarafından otomatik olarak yenilenir (yani 0/10 katılımcısı). Herhangi bir sınırlı giriş oyunları için (ya bir ya da sınırlı giriş çok oyunculu oyunlarda) takım toplama süresinin dolmadığı durumlarda, bu oyunlara girmiş olan kullanıcılar girişlerini geri alırlar. Bu, herkesin giriş sırasında hangi oyun türünü girdiklerini bilmesini sağlamaktır.
Canlı Maç Günü
Bu, ilgili zaman dilimindeki son maç bittiğinde takım toplama son tarihinin ne zaman gerçekleşeceğidir.
Canlı maç günü sırasında hiçbir takım seçimi mümkün değildir - tüm kullanıcıların takımları son hallerine kilitlenir. Tüm kullanıcıların takımları ortaya çıkar, böylece kullanıcılar rakiplerinin hangi oyuncuları seçtiklerini görebilir. Kullanıcılar belirli takımlara bire bir oyun oynamak için meydan okuyabilir.
Oyun içi oyunlar canlı - sadece sınırlı giriş oyunları - yani oyunlara ilk ve son giren arasında kısa bir zaman gecikmesi olmasını sağlamak için canlı maç günü boyunca hiçbir sınırsız giriş oyunu gerçekleşmez. Bu oyunlar dolduğunda (yani, 10/10'a girenler), oyunların yeni örnekleri, PlayON sistemi tarafından otomatik olarak yenilenir (yani 0/10 katılımcısı). İlgili zaman dilimindeki son eşleşmenin tamamlandığı zamanla doldurulmayan sınırlı giriş oyunları (bir veya sınırlı giriş çok oyunculu oyunlarda) için, bu oyunlara girmiş olan kullanıcılar girişlerini geri alır. Bu, herkesin giriş sırasında hangi oyun türünü girdiklerini tam olarak bilmesini sağlamaktır.
Canlı Maç günü - PlayON'un STATS üzerinden aldığı feed'ler aracılığıyla gerçek zamanlı olarak tüm oyuncu ve takım verileri güncellemeleri. Bu, kullanıcıların tüm oyunlarında tam olarak nasıl olduğunu görmelerini sağlar ve oyun içi oyunlara istedikleri gibi girebilir.
Ayrıl
Kullanıcılar, yayına girmeden önce girdikleri herhangi bir oyuna katılabilirler. Tüm sınırlı giriş oyunları (bire bir ve sınırlı giriş çok oyunculu oyunlar) dolduğunda (2/2 veya 10/10 girişleri) yayına girerler. Sınırsız giriş oyunları, takım toplama tarihi geçtiğinde yayına girer.
Sonuçlar
Bire bir ve çok oyunculu oyunların sonuçları, PlayON'un üçüncü taraf veri sağlayıcısından elde edilen son veri feed'lerine dayanarak kararlaştırıldı. İlgili zaman dilimindeki maçlar bittiğinde, PlayON bire bir ve çok oyunculu oyun kaplarını kazanan (lar) a dağıtır.
Ödeme
Oyun kapları
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
göre ödenir .
Oyun Uzunluğu
Fikstürler, tek bir maç veya birden fazla maç içerebilen zaman dilimlerine ayrılır - her takımın ilgili maçları, bir takım seçerken veya oyuna girerken ayrıntılı olarak açıklanır. Tüm PlayON oyunlarının sonucu, belirli zaman dilimindeki maçların sonuçlarına dayanmaktadır.
Geri Ödemeler
Başka hiçbir kullanıcı ilgili oyuna girmezse oyun girişinin iadesi kullanıcıya verilir. Garantili Tencereli oyunlar için, oyunun canlı yayına girmesi için oyuna en az 2x kişi girmelidir. Bire-bir meydan okumada, bir rakip takım-toplama son tarihinden önce meydan okumayı kabul etmezse, meydan okuyucu oyun giriş ve oyun komisyonu bir geri ödeme alır. Benzer şekilde, başka bir kullanıcı, zaman diliminin bitiminden önce oyun içi çok oyunculu bir oyuna veya bire bir oyuna katılmazsa, ilk oyuncu oyun giriş ve oyun komisyonunun tam bir geri ödemesini alır.
Takım Kaptanları
PlayON'da takım kaptanı yok.
Maç Iptali
Bir Motorspor maçı iptal edilirse ve bu zaman dilimindeki tek maçsa, o zaman dilimindeki tüm oyun girişleri iade edilir. Bir Motorspor maçı iptal edilirse ve bu zaman dilimindeki tek maç değilse, diğer maçlarda oynayan oyuncular tarafından toplanan puanlara göre oyunlara karar verilir.
Oyuncu Değerleri
PlayON fiyatlandırma algoritması, her oyuncunun oyundaki değerini belirler. Bu değer, her oyuncunun en son performansını dikkate alarak bir sonraki zaman aralığı için yeniden hesaplanır.
Diğerleri
PlayON, üçüncü taraf veri feed'lerine dayanarak bir sürücü oyuncunun belirlenen konumunu değiştirme hakkını saklı tutar. PlayON, Motorsport oyunlarının fikstür tarihini zaman zaman meydana gelebilecek üçüncü taraf fikstürle uyumlu olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Diğer tüm
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
ve
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
lütfen bu sayfaları ziyaret edin.
 
Mobil Sesli Panel mobil panel