Neler yeni

Bunu VPN ile bilmelisiniz!

Seoblog

Kullanıcı
Yönetici
Admin
Kayıtlı üye
Web sitesi
www.seslilink.com
Öne çıkan konu #1
VPN kısaltması " sanal özel ağ " anlamına gelir . Tam olarak bir VPN nedir? VPN nasıl çalışır? Neden bir VPN beni koruyor ve hangi VPN sağlayıcısı ( VPN Sıralaması ) en iyisi? En önemlisi 2 dakikada okuyun !

VPN nasıl çalışır?
Güvenli olmayan internet bağlantısı (VPN'siz)
Bir web sitesini açmak için İnternet'e gidin, PC'nizi, tabletinizi veya cep telefonunuzu web sitesinin depolandığı web sitesi sunucularına bağlayın. Web sayfası sunucudan indirilir yüklenmez , yabancı sunucu IP adresinizi öğrenir . İlkokulda, bu, ilk başta kötü bir şey gibi gelmiyor. Pek çoğu bilmiyor: IP adresi, ikamet yerinizi ve diğer özel verilerinizi belirlemek için kullanılabilecek benzersiz bir numaradır . Her web sitesi operatörü özel adreslerini biliyor mu?
"İnternette bir VPN olmadan gezinirseniz, her web sitesi operatörü adreslerini belirleyebilir."
Önemli: Sunucuya bağlantı şifrelenmemişse (VPN olmadan), gizli servisler, İnternet sağlayıcıları veya bilgisayar korsanları İnternet'teki tüm aktivitelerinizi izleyebilir.

Güvenli İnternet bağlantısı ( VPN ile)
İnternette bir VPN kullanıyorsanız , web sitesinin sunucusuna doğrudan bir bağlantı yoktur . PC'niz, tabletiniz veya cep telefonunuz önce bir VPN sunucusuna bağlanır. Bu da tüm verileri web sayfası sunucusuna iletir. Web sitesi operatörü sadece VPN sunucusunun IP adresini görür . VPN kullanıcılarının kimliği üçüncü taraflar için gizli kalır . Önemli: NordVPN gibi tedarikçileryabancı müşterileri nedeniyle yasal olan müşterilerinin IP'lerini saklamamaktadır .

VPN'ler VPN sunucuları yardımıyla kendi IP adreslerini gizlerler.
Web sitesi operatörünün anonimleştirilmesine ek olarak, İnternet bağlantısı şifrelenir . Gizli servisler, internet sağlayıcıları ve bilgisayar korsanları bu yüzden size casusluk yapma şansına sahip değiller . NordVPN gibi sağlayıcılar , mevcut teknolojiye göre şifresi çözülemeyen askeri şifreleme teknolojilerini kullanırlar.

VPN'ler özel trafiği şifreler
Güvenli ve Korumalı - VPN'ler hakkında en iyi 4 gerçek:
 • Bir VPN kurulumu yaklaşık 3 dakika sürüyor
 • Bir VPN, aynı zamanda, öğrenciler için de kullanışlıdır
 • VPN ile tamamen anonimsin
 • VPN'ler bilgisayar korsanlarına karşı koruma sağlıyor
>>> En İyi Allround VPN : NordVPN <<<
Bir VPN'nin ne gibi avantajları vardır?

VPN'lerin en büyük avantajı , interneti güvenli ve anonim olarak kullanabilmeleridir . VPN'ler anonimleştirme yoluyla uyarılara karşı koruma sağlar. Özellikle dosya paylaşımı ve torrent platformları kullanıcıları VPN kullanımını düşünmelidir. Gibi
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
bugün gösterdi gerektiğini erotik siteler hızla her zaman olduğu gibi, VPN kullanılmaktadır posta uyarılar çok pahalı olabilir ki, ortaya çıkabilir.

Porno videosu kitlesel uyarılar aldı ( hikayeye )
VPN'ler ayrıca video oynatıcılar için de fayda sağlar. Alman içeriğine tatile her zamanki gibi geri dönmek isterseniz, bu VPN ile çok kolay bir şekilde yapılabilir. Aşağıdaki bağlantılar doğru akış VPN'yi seçmenize yardımcı olur:
 • Amazon VPN ile akış
 • Netflix VPN ile akış
 • Hulu VPN ile akış
"Bir VPN ile erotik sitelerde gezineceğinize emin misiniz? "
>>> En iyi VPN sağlayıcısı Sıralaması <<<
VPN'yi nasıl kullanırım?

VPN kullanımı, profesyonel olmayanlar için de uygundur . Öncelikle bir VPN sağlayıcısı seçin ( en iyi sağlayıcılara genel bakış ). Daha sonra VPN programını PC'nize, tabletinize veya cep telefonuna indirebilirsiniz. Kurulum sadece birkaç tıklama alır. Ardından programı başlatın ve "VPN'yi Etkinleştir" üzerine tıklayın. VPN VPN sunucusuna bağlandıktan sonra, internette güvenli ve anonim bir şekilde sörf yapın.
İnternette daha fazla güvenlik için 5 adımda:
 1. En iyi VPN'yi ( VPN Sıralaması ) seçin
 2. VPN'yi indir ve yükle
 3. VPN programını başlat
 4. "Hemen bağlan" ı tıklayın
 5. Güvenle sörf
En iyi VPN'yi nasıl bulabilirim?
VPN piyasası hızla artıyor ve tekliflerin sayısı artıyor. Bu doğru VPN sağlayıcısı bulmak zorlaştırır. Yeni başlayanlar ve ileri düzey
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
için
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
gibi çok yönlü sağlayıcılarönerilir. Kullanıcılar yazılımı PC / Mac, tablet, akıllı telefon veya oyun konsolu gibi 6 cihaza paralel olarak kullanabilirler. NordVPN ayrıca Linux ile bilgisayarlarda çalışır ve neredeyse tüm yayın sağlayıcılarla uyumludur ve trafik en yüksek güvenlik standartlarına göre şifrelenir. 1.800 sunucu ile NordVPN'in VPN sunucusu ağı özellikle kararlı ve güvenilirdir . 
Mobil Sesli Panel mobil panel