Neler yeni

Reseller Hosting Yılbaşı Hosting Kampanyası

  • Konbuyu başlatan Panacea Worldwide
  • Başlangıç tarihi
P

Panacea Worldwide

Forum Üyesi
#1
Merhaba,

Guzel net isimli hosting şirketinden 10 hesaplı sınırsız reseller aldık. Yaptığımız planı geliştirince, 20 gün gibi kısa bir sürede reseller atıl duruma geldi. 9 hesabı hiç kullanmayacağız ve 3 Aralıkta almıştık. Yani 11 ay gibi bir süresi var. Matematiksel hesap yaparsanız, KDV dahil 944 TL yapıyor 10 hesaplı paket. 1 hesap 94.4 TL'ye geliyor.

Sadece ilk 9 kişiye özel, her bir hosting reseller hesabını 60 TL'den vereceğiz. İlk 4 alıcıya özel, ilave 10 TL indirim yapacağız ve ilk 4 kişi 50 TL'den alacak.

Paket Özellikleri:
Avrupa Lokasyon
Limitsiz SSD Disk Alanı
Limitsiz Trafik
CPanel
Limitsiz Domain
Limitsiz Subdomain
Limitsiz E-posta Hesabı
Limitsiz FTP Hesabı
Limitsiz MySQL Hesabı
Ücretsiz SSL Sertifikası
Cloudlinux
LSCache - CageFS
Hazır Scriptler
Inodes 249.000

Not: Yukarıdaki paket bilgisi resmi sitelerinden alınmıştır.

CPanel hesabınızı oluşturacağız ve kendi reseller hesabınızı kendiniz yöneteceksiniz. Yaşadığınız sıkıntılar olursa eğer, söz konusu hosting şirketine ya da bize doğrudan yazabilirsiniz. Bu hizmet, bizim sağladığımız bir hizmet değildir. Forumda hemen herkesin önermesi nedeniyle ilgili şirketten böyle bir paket aldık.

ÖNEMLİ: TCK ya da şirketin kendi kurallarına karşı olabilecek yasadışı içerikli site yayını, ya da up/down ihtiyaçları için kullanılamaz.

Ek: 11 ay sonra, paket süresi dolduğunda, eğer birden fazla kişi devam etmek istiyorsa, paket uzatılabilir ya da paketin yönetimi sizlerden birine devredilebilir. Eğer burada yayınlamadığım ancak alıcı kişilerin bilmesi gereken bir konu var ise, lütfen özel mesaj aracılığı ile beni bilgilendirin. Konuyu karalama amaçlı her türlü yayın, şikayet edilecektir.

Teşekkür ederizEğer gerekli ise, bu satışı size yaptığım şirket bilgilerimiz:
Creative Republic Inc. 2019, Delaware, United States
 
Mobil Sesli Panel mobil panel