Neler yeni

Van Damme'nin Ani Ölüm, İngiltere tarzı

Seoblog

Kullanıcı
Yönetici
Admin
Kayıtlı üye
Web sitesi
www.seslilink.com
Öne çıkan konu #1
image (1).png
Sky Cinema Orijinal Filmleri , Dave Bautista’nın oynadığı Final Score’a sahip güzel bir Die Hard -in-a-stadyum varyantı seçiyor .
Geri doksanlı yıllarda, Die Hard -on-a- / Die Hard -in-a- formülü, büyük ölçüde iyi sonuçlar ile defalarca uygulanan bir savaş gemisinde olsun Kuşatma Altında , bir trenin Kuşatma Altında 2 , bir uçak Yolcu 57 , bir otobüs Speed için Alcatraz üzerinde Kaya ve hatta bir dağda Cliffhanger . Gerçekten de, 1994’ün Ani Ölümü Zamanında geldiği , hiç kimse, bir maç sırasında bir hokey stadyumunda terörist kafalarını bastıran Jean-Claude Van Damme nosyonuyla ilgili bir kaş bile almadı. Bu, şaşırtıcı derecede iyi bir b-film eğlencesi olduğu ortaya çıktı. infaz.

Formül son zamanlarda sık kullanılmamış olsa da, birkaç geri tepme filmi izleyicilere ne kadar etkili olabileceğini hatırlatmak için Büyük Ekran'a getirdi; özellikle de Gerard Butler'ın güçlü Die Hard -in-the-White-House oyunu Olympus Has Fallen . Küçük ekran, ya da en azından DTV pazarı, daha az ama yine de mütevazi bir çaba gösterdi. Antonio Banderas ' Die Hard -a-alışveriş merkezi aksiyon oyuncusu, Güvenlik , muhtemelen doğru standart açısından iyi bir bahar yönetim kurulu sağlıyor. Bu son teklifi değerlendirmek için kabul edilmelidir.

Teknik olarak eşzamanlı bir sinema sürümü olduğunu düşünerek iyi bir gece-saat.

Sky Cinema Orijinal Filmleri'nde yayımlanan bir sinema filmi olarak sahneye çıkmış olsa da , gerçek şu ki, keyifli ve keyifli Final Puanı , yine de ilgi çeken bir kişi olsa da, hala övgüye değer bir DTV aksiyon oyuncusu.

Hikayede Ray Stevenson'un bir İngiliz futbol stadyumunu ele geçirmesi, cep telefonu alımını engellemesi ve patlayıcılarla yerini armağan etmesi ve sözde uzun süredir savaş suçlularının katıldığı politik bir gündemi öne süren bir grup Doğu Avrupalı terörist var. Dave Bautista’nın ABD’deki savaş gazisi, stadyumda yer alan genç yeğeninin güvenliğini sağlamak için elinden geleni yapıyorsa, komplolar artar.


image (5).pngFinal Puanı , belki de tam anlamıyla yeni bir alan, belki de West Ham'ın eski ev stadyumu ortamını kullanarak - hapsedilen suçludan tehlikedeki kız çocuğuna katılabildiği tüm geleneksel Die Hardformülleriyle mutlu bir şekilde ticaret yapmak için - son çare patlayıcılar ve hatta inanmayan polisler. Mutfaklarda doğaçlama kavgalar, bir satıcıyla ( Die Hard'deki kardeşler ), polisin üzerinde çalışan ajansları içeren komplikasyonlar ve yüksek yerlerde çılgın düşmanlar - Final Puanı , hepsini büyük, oldukça aksiyon dolu bir pakette tamamlıyor.

Sonunda Bautista, yarı yolda iyi bir filmde daha geleneksel bir eylem lideri olma şansı sunuyor.

Özgün olmamakla birlikte, aşinalık merak uyandırıcı bir şekilde canlanmakta, şaşırtıcı bir şekilde saygılı bir şekilde oynamakta ve onlardan önce gelen filmleri onurlandırmaktan ziyade onları onurlandırmaktadır. Basit ama etkili öncül, sahile doğru yola çıkmadan önce montajlı bir açılış sahnesini ve hoş geldin karakteri arka planını verecek kadar iyi araştırılmıştır.

Aksiyon etkili, tüm dövüş sahnelerinin vahşetini - ki bunlar tatmin edici derecede şiddetli - ve filmin bütçesinin ve ortamının kısıtlayıcı sınırlamalarına rağmen daha büyük dublörlerin ve setpieceslerin ölçeğini ele geçiriyor (tamam, yani bir patlama biraz ucuz görünüyor ama asla itiraz edilemeyecek kadar aptalca CG bölgesidir. Gerçekten de, bu, bize iyice türevlenen Hurricane Heist'i veren aynı Sky Cinema Orijinal Filmler markası ve göz alıcı Anon'un alçakgönüllülüğü ile aynıdır , Final Puanı iyi bir sonuçtur.

image (5).png
Döküm, bu türden bir üretimden beklediğinizden daha iyidir, ama Ray Stevenson'un desteğini yeterince etkili bir vurguna (o kadar etkili olmayan bir aksan ile) ve çok değerli bir geç evre minyatürünü destekleyerek, oldukça teatral bir bölge değildir. Ayrıca Dave Garson, Dave Brown ve Lucy Gaskell'de tanıdık bir Brit yüzünün yanı sıra eşit derecede garip bir aksanı olan Pierce Brosnan'ın da gösterinin gerçek yıldızı olan Dave Bautista tarafından yapılacak işin etini bırakıyor.

Bautista, The Rock'ın ayak izlerini takip eden, ancak kariyerini genişletmeye yardımcı olan ve ona bir çeşit derinlik ve mesafe kazandıran birkaç alternatif rolün alışılmadık bir şekilde seçilmesini takiben, bir film kariyeri sonrası güreşme konusunda sağlam bir girişimde bulundu. Galaksinin MuhafızlarıFilmler, bir komedi rolünde gerçekten mükemmel ve muhtemelen tamamen öngörülemeyen yeteneklerini göstermiş, Blade Runner 2049 ise ona kısa bir cameoda biraz dürüst bir yansıma getirmiştir. Elbette, Kickboxer'daki iğrenç bir dönüş de dahil olmak üzere, değişken kalitede aksiyon filmlerini çalıyor.remake, başka bir korkunç Bruce Willis DTV fiske, Marauders bir parçası ve şaşırtıcı derecede korkunç Escape Plan 2 için sidelining bir hayal kırıklığı , ama Bush gibi filmler belki de bu tür işten beklentiler açısından çıtayı yükseltdi , Daha iyi başrol rolü, ama aynı zamanda genel olarak tür beklentilerine meydan okuyan daha iyi bir eylem gerilim filmi.

Teknik olarak eşzamanlı bir sinema sürümü olduğu göz önüne alındığında tatmin edici bir gece saati.

Bu bağlamda, Final Puanı gerçekten bir adım olarak kabul edilemez, ancak DTV çalışmalarının geri kalanıyla karşılaştırıldığında, kesinlikle (özellikle Final Skorunun Brit yönetmeni Scott Mann ile son çıkışına kıyasla) Heist'in yeteneğindeki büyük israfı ), sizi eğlendiren 100 dakikalık bir özellik sunarak, eğlencenin alt türünden ayırabilecek kadar farklı bir lezzete sahiptir. Die Hard-on-a-klonları, ve belki son olarak, 50 eski güreşçiye, yarı yolda iyi bir filmde daha geleneksel bir eylem olma şansı veriyor. Bundan daha fazlasını isteyemezsin. Teknik olarak eşzamanlı bir sinema sürümü olduğu göz önüne alındığında tatmin edici bir gece saatidir ve Bautista ve Die Hard rifflerin hayranları bunu kontrol etmelidir.
 
Sesli Chat SesliChat