Neler yeni

SEO Skype Grubu

  • Konbuyu başlatan deniozer
  • Başlangıç tarihi
D

deniozer

Forum Üyesi
#1
Merhaba arkadaşlar ,

Başlangıç olarak 10 Kişi ile sınırlı tutacağım ve sektörden bağımsız ( İllegal Sektörler Hariç ) SEO hocalığı yapacağım.Grup tamamen öğrenme üzerine olacak. Rakibi nasıl analiz edeceğinizi, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve siteyi nasıl yapılandırmanız gerektiği konusunda bilgiler vereceğim. Bu bahsettiğim şeyleri sizin yerinize ben yapmayacağım , size nasıl yapmanız gerektiği konusunda bilgiler vereceğim. Bu grubun amacı en kısa sürede sıralamada ki siteye pozitif etki sağlamak ve sıralamada yukarı çıkmasını sağlamak.

İlgilenen arkadaşlar bana skype adreslerini PM ile iletirse ekleyeceğim. Aynı zamanda bu grupta bazı testler yapacağız ve sonuçlarını paylaşacağım. İlerleyen günlerde "SEM" - Ajans Yönetimi - Yapıpyı Otomatize Etme ve Wordpress Tasarımı konusunda uzman arkadaşlarla da güçlendireceğiz.

Dolayısıyla bilgi alınması gereken her konuda gerçekten konuya hakim ve uygulama ile bu işin içinde olan insanlardan bilgi alabileceksiniz.

İlgilenen arkadaşların skype adresini PM olarak göndermesi yeterli. Aynı zamanda bu 10 Kişiden hiç bir şekilde ücret ya da ödeme talep edilmeyecektir.
 
Mobil Sesli Panel mobil panel