Neler yeni

PvP Serverler PVP sunucularında HAX ve CHEATS kullanarak Çince!

Seoblog

Kullanıcı
Yönetici
Admin
Kayıtlı üye
Web sitesi
www.seslilink.com
Öne çıkan konu #1
Bu, tüm geliştiricilere ve oyun moderatörlerine bir çıkış mesajı!

Hadi baştan başlayalım

Ben arkadaşlarımdan bazı önerilerden sonra serbest bırakıldıktan sonra oyunu aldım
Yeni online hayatta kalma oyunu - neden bir deneyin doğru değil?

Çünkü şu anda Asya'da yaşıyorum iyi bir oyun ping almak için Asya 1344 sunucusuna giriş
yaptım Her şey iyiydi ve arkadaşlarım sadece bize ve çince oyuncu olduğunu fark ettiler.
Öncelikle bu konuda rahatsız olmadık, ama bir hafta sonra neden Kore ya da başka ülkelerden kimsenin olmadığı Kore meraklısı olduk. Keşfettiğimiz oldukça ilginçti. Birkaç üst Çinli klan her gün 5-6 kişi çevrimiçi gündüz ve gece vardı. Ve birbirleriyle savaşmıyorlardı - Çin “barış antlaşması” dedikleri gibi. Ve tüm Kore mega üsleri barışçıllara çarpıldı. İyice düşündük, muhtemelen bu adamlar oldukça güçlü, onlarla uğraşmayalım. Ama kısa bir süre sonra, "HH… (çince karakterler)" etiketi ile klanın bulunduğu haritanın her yerinde devasa kalıntılar keşfettikten hemen sonra ve 3 hafta sonra bile bu binalar eskimiş değildi. Her zaman en az 6-7 kişi oynuyor ve öğüyor. Ama ilginç olan şey, o klandan hiç kimsenin çevrimiçi olmadığıydı. 3 hafta içinde kimse çıkmadı. Balıklardan şüphelenmeye başladık. Zaman geçti ve bir gün o klanın tek adamı online olarak ortaya çıktı ve birkaç dakika sonra tüm bu yapılar sunucuya hakim olan başka bir klana aitti. Biz onlarla bir argüman vardı, bu yüzden hiçbir sonucu ile 3 haftadan fazla bizim üssü arıyorlardı. Ancak sunucuda bir gün rastgele bir klan çıktı, 3 gün sonra hepsi 60 yaşındaydı ve aynı gün ilginç şeyler olmaya başladı. Başka bir akşam olay günlüğünü okudum ve tirazlarımın binadan içeriyi tahrip ettiğini gördüm. sadece anlayamadım. oraya gittim ve kontrol ettim. Gördüğüm şey gerçekten harikaydı. Çıplak bir adam duvarlarımdan ve binamın temeli gibi görünmekteydi, böylece tirajlarım ona saldırmaya başladı ve sonunda kendi üssümü yok ettiler. Yeni klandan (3days lvl 60 - inanılmaz doğru?) Gelen adam komik şeyler duvarlardan geçiyordu ama oyun listesinde kimlerin oynadığını bile göstermiyordu. Diğer gün bütün sunucu bize baskın yapmaya geldi (tekrar anlatacağım, o klanın o sunucuda görünmesinden önce, kimse bizi bulamaz, gizli alan). Yapım alanlarının aralığı nedeniyle imkansız olduğunu düşündüğüm duvarlarımızın hemen yanında trebuchet inşa ettiler. Nihayet üslerimizi Seth'in avatarıyla yok ettiler, neyse ki tüm iyiliklerimizi baskın yapmaya başlamadan önce başka bir üsse yerleştirmeyi başardık. Yani 2 saatlik pusu yaptıktan sonra sahip oldukları tek şey bir kompost yığınıydı. Hahahah.
Şimdiye kadar biraz düşük kalmaya karar verdik.

Asya sunucularında oynamak için bu “epik arayış” ın diğer kısmı.
Bir süre başka bir sunucuya geçtik - 1343. Son oyun içeriğini keşfetmek ve görmek için.
Burada neredeyse iki hafta oldu. ve şüpheli olan şey, sunucuda sadece Çinli oyuncuların olmasıydı. İnternet, acele saatlerde yaklaşık 5-15 kişi için son derece düşüktü.
Ve yine birbiriyle savaşmayan 3 üst klan vardı. İlginç değil mi?
Volkan bölgesini keşfetmeye karar verdik ve orada sadece taşlama tekerlekleri olan kumtaşını gördük. Düşünün: PVP sunucusu, volkan alanı ve kumtaşı binalar? Kimse baskın ya da başka bir şeyden korkmuyordu. O yüzden küçük bir binayı havaya uçurmaya karar verdim. Yarım saat sonra bu klan üyeleri oyuna girdiler ve beni arkadaş canlısı olmamayı zorlaştırmaya başladılar. PVP sunucusu - dostu? LOL ne?
Her neyse, eğer güvende olmak istiyorlarsa, 3. kademe binaları ve hepsi inşa etmelerini istedim.
Ondan sonra bana gerçek PVP'nin ne olduğunu göstereceklerini söylediler. Ve onların tabanını ya da yağmalarını asla bulamayacağım çünkü onlar yere gizlemek için hatalar ve hileler kullanıyorlar.
Yani bugün PM'de tam olarak benim üssümdeydim ve sunucu çok kötü geçmeye başladı. Ne olduğunu anlamadım. Diğer insanlar da sorunlardan şikayet etti. Olay kaydını kontrol ettim ve keşfettiğimi biliyor muyum? Birinci kattaki tiyatrolarım bir oyuncu tarafından öldürüldü. Tabii ki benim üssümün tamamı siyah buzdan yapılmıştı ve üssün her tarafındaki üç temel duvar yığını yaptım artı duvarlar boyunca ekstra takviyeler ekledim. O yüzden üssümden aşağı inerdim ve evet, benim tiyatrolarım öldürüldü ama duvarların temelleri ve tavanları hiç zarar görmedi. Birdenbire üssümün altından, en azından onlardan üçe doğru duydum. Üssümün altından bombalamaya başladılar! Yine LOL WUT ?! hiç kimsenin olmadığı benim üssümden çıktım. Aniden, uzun bir ayakta duran duvar duvarı, hemen yanımda başka bir trebuchet ile göründü. Çabuk patlayıcılar aldım ve parçaladım. Aynı zamanda, dokular altındaki bombalar üssüme çarpmayı hiç bırakmadı. 30 dakika sonra başka bir trebuchet inşa ettiler ama dağda. DAĞLARININ İÇERİSİNDE! Ama kayalar oradaki dokulardan vazgeçemediler, böylece yerlerini değiştirmeye karar verdiler. İki saat süren mücadelelerinden sonra, duvarlarımızdan bir kişi yakalandı ve evimize doğru bomba yerleştirmeye başladı. Komik olan şey, onun yanında patlayıcı yerleştirmesi ve ondan hiçbir zarar görmemesiydi. Ben ve arkadaşım "GONDOR İÇİN" liste yolculuğu için gitmeye karar verdi! Yakında üssümüzden çıktığımızda, bu adamlardan üçü, bizi ağır zırhların etrafında dönmeye ve ceylanlar gibi koşuşturan hızlı koşular kullanarak kovalamaya başladı. Kullanmaya yaklaştıkları andan itibaren çok fazla gecikmeye başladık. Onların lagswitch olduğunu farz ediyorum. Bütün bu çılgınlıktan sonra, hepsinin hile kullandığını itiraf ettiler: “Bütün sunucu klanın hileleri ve hileleri kullandığını biliyor! Bu yüzden kimse bizimle dalga geçmiyor! Üssünüzü bulmak için hileleri kullandık ve size bir ders verdik ve size gerçek PVP'yi göstermeye geldik! ÇİN NUMBA WAN! YABANCI KÖPEKLER! ” Bu onun tüm yazdığıydı.

Sonuçta o sunucudan bir süre ayrılmaya karar verdik.
Topluluk merkezlerinde veya herhangi bir şikayetinizde hiç yazı yazmamıştım. Ama… Bugün kritik nokta oldu.
Şahsen ben gerçekten oyun, fikir oyun keyif aldım. Ama bu oyunu öldüren nedir ve neden insanlar ÇİN OYUNCULAR'dan ayrılıyor! CHEAT'e haksızlık etme zihniyetlerinde. Bu yüzden çok fazla online projeden vazgeçtim. Bunun için harcadığım zaman ve çabaya gerçekten pişmanım. Çünkü bir gün birkaç Çinli noobs “ÇİN NUMBA WAN SB!” Diye bağırarak gelebilir ve üssünüzü içeriden tahrip eder…

fbf2f3c9d6587b3530d617d0e660a0ed14269371.jpg

Umarım bir gün o zehirli haksız oyuncular için ceza olacaktır.
Adaleti almak için tüm sunucunun silme aklına bile gelmezdi.

Umutlarım, bu mesajı görmezden gelmeyeceğiniz ve bununla ilgili bir şeyler yapamayacağınız geliştiricilerle birliktedir.
Gerçekten senin, Totsuzen

Transport Deutschlandweit internationale transport