Neler yeni

PvP hakkinda

Seoblog

Kullanıcı
Yönetici
Admin
Kayıtlı üye
Web sitesi
www.seslilink.com
#1
PvP


Herkese merhaba,
çünkü artık yeni bir PvP sunucusu oluşturuldu, birçok yeni özellik ve komut var.
Bu yazıda oyun modunun temellerini ve oyun oynamasını öğreneceksiniz.


İçindekiler
Oyun OynanışGüvenli Klan Bankası
Özellikleri
?
Komutlar ve Faydalar


Oynanış
PvP sunucusuna ilk defa girer girmez, doğuştan gelirsin. Sağ ve sol tarafta, her 6 saatte bir kitinizi alabileceğiniz iki köylü vardır. Rütbeniz ne kadar iyi olursa, kitiniz o kadar iyi olur. Kitler savunmayı zıplamak ve rakiplerinize saldırmak için tasarlanmıştır.
Huzur içinde bir üs kurmak için, başlangıçta " / pvp create " komutunu kullanabilirsiniz . Bu komut sadece oyuncu başına bir kez kullanılabilir! Komuta bastığınızda, kendi başınıza çekilebileceğiniz PvP dünyasında rastgele bir noktaya ışınlanacaksınız. Yükselişinize giden yolda size "mcMMO" eklentisi eşlik edecek.
Bireysel "yetenekleri" farklı yollarla geliştirerek eklentinin yardımıyla evrimleşebilirsiniz. "Beceriler" sizi daha güçlü, daha iyi kılar ve yeni beceriler öğrenir. Arkadaşlarınızla oynamak isterseniz, arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz ve onlarla ortak bir temel oluşturabileceğiniz bir klan eklentisi sunuyoruz.
Arkadaşlarınla birlikte savaşabilir, savaşabilir ve en büyük klanın olması için diğer klanları yenebilirsin.
Klanda 5 üyeye ulaştıktan sonra, güvenilen bir SeniorMod'den 250x250 blok bir yüzeye sahip olabilirsiniz, böylece kimse üssü yok edemez ve atayamaz ve sadece klan üyeleri buna erişebilir! PvP sunucusu, potionlar ile arenalarınızdaki rakiplerinize karşı savaşabileceğiniz PotPvP oyun modunu temel alır.


Özel özellikler
özel özellikler kısaca burada listelenmiştir:
- Sunucu sürüm 1.8.x ile joinen, yani sadece 1,8 uyumlu
sunucu eski PvP 1.7 Spawn içerir -
- biz "Kasalar" nin büyük bir çeşitlilik var (kutu) "oy" ile alabileceğiniz bir anahtarla açabileceğiniz eklenmiştir. Her kutu özelliğe sahiptir ve genellikle sizi erfarmen olamaz öğeleri içerir
- Am Spawn bir köylüye adresinden kiti alabilirsiniz
- eklentisi "mcMMO" oynarken size eşlik ve yeni beceriler verir
- komut / pvp irade oluşturmak Dünyadaki rastgele bir noktaya ışınlandın.
- Size birçok yeni avantaj sağlayan tamamen yeni bir klan sistemimiz var
- 5 üyeden, bir SeniorMod tarafından mülkünüzün güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu çizim boyutu 250x250 bloklarıdır
- Komut / yığın oyuncu sıralamasında kullanılabilir
- Bir ticaret sistemi öğeleri, XP ve para takas etmenizi sağlar
- Bir oyuncuyu öldürme konusunda bir ödül eklentisi sizi ödüllendirir


Güvenli klan üssü?
>>> Klan üssümü koruyabilir miyim? <<<
Evet, seninle beş daha fazla üyesi olan bir klanı başarıyla satın aldıysanız, üssünüzü bizimle güvence altına alabilirsiniz!
Aşağıdaki noktalarda forumda bir sorun oluşturun, böylece 250x250 blok korumayı başarılı bir şekilde alabilirsiniz:

- Minecraftname'niz
- Klan
Adınız - ÜyelerinizKomutlar ve Faydalar

Klan eklentisinde ana komutlarPvP sunucusunda ana temel komutlar/clan create100.000 madeni para için klanını yarat/pvp createDünyada rastgele bir yere ışınlanma/clan disbandKlanını boz/pvp homeBu yere geri dönün/. [Nachricht]Klan sohbetinde bir mesaj yaz/SpawnYumurtlamaya ışınlanma/clan home setKlan üssünün bir evini ayarla/voteAğımıza oy verin ve ödüller kazanın/clan inviteBirisini klana davet et/KitKitini al/clan kickBirisini klanından dışarı at/warp PvPPvP arenalarına ulaşın/clan setrankBir üye yeni bir rütbe ayarla/warp CratesÖğeleri almak için bir anahtarla açabileceğiniz kutulara ulaşın/clan homeKlan üssüne ışınlanma/stackEşyalarını topla/clanEklentiyle tüm komutları gösterir.Sneaken & RechtsklickBir oyuncuya ticaret talebi gönderin.

Faydalı Komutlar mcMMO & kelle

McMMO için ana komutlarLütuf için ana komutlar/statsBecerilerinizin istatistiklerine bakın/bounty addBir oyuncuya ödül ver/mcrankBecerilerinizin sıralamasına bakın/bounty removeSet bounty çıkarın/mctopEn yüksek yeteneklere sahip oyunculara bakın/bounty checkBir eklentinin ödülüne bak/inspectBireysel oyuncuların yeteneklerine bak/bounty listEn çok ödül alan oyunculara bakın/<Skill>Bireysel yeteneklere bakın///mcmmo:partyTüm parti siparişlerine bak///mcsb keepBir beceri çetelesini koru///mcsb clearBir yeteneğin çetesini çıkartın///mcabilityBir yetenek becerisini aktifleştir / devre dışı bırak//
~~~~~~~~~~~~~
 
Sesli Chat SesliChat