Neler yeni

KLASGAME

Yeni kullanıcı
Kayıtlı üye
Web sitesi
www.klasgame.com
Türkiye'nin en büyük Pvp Server kitlesine sahip KlasGame artık Metin2 Pvp Serverlarında da siz değerli oyuncuların hizmetinde.
Metin2 Kategorisine özel ilan komisyon oranları , maksimum güvenli aracılık hizmeti ile Türkiye'nin en güvenilir kullanıcı paneline sahip sisteminde siz değerli Metin2 ailesi bireylerine hizmet vermekten Mutluluk duyuyoruz.

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

HaciMurat

Yeni kullanıcı
Kayıtlı üye
Türkiye'nin en büyük Pvp Server kitlesine sahip KlasGame artık Metin2 Pvp Serverlarında da siz değerli oyuncuların hizmetinde.
Metin2 Kategorisine özel ilan komisyon oranları , maksimum güvenli aracılık hizmeti ile Türkiye'nin en güvenilir kullanıcı paneline sahip sisteminde siz değerli Metin2 ailesi bireylerine hizmet vermekten Mutluluk duyuyoruz.

siteniz guzel, hayirli olsun

anonim

Kullanıcı
Platin üye
Developer
Paylaşımcı
Hosting Yönetimi
Sponsor
T. Organizatörü

iyi satislar, biraz daha cok bilgi ekleseydiniz paylasima daha guzel olurdu..

Seoblog

Kullanıcı
Yönetici
Admin
Kayıtlı üye
Web sitesi
www.seslilink.com
Bizim forumumuzda bu tür seyleri gördunuz an lutfen haber edin dolandirci veya yalan dolan anlatan insanlari hemen admin genel sorumulara bildirin burda onlarin isi yok

Burhan Bilkay

Yeni kullanıcı
Kayıtlı üye
Klasgame gerçekten piyasadaki en iyi pvp server sitesi bence. Hatta bir pvp'de oynamaya karar vermeden önce Klasgame ile anlaşmaları var mı diye de bakıyorum, varsa gözüm kapalı başlayabiliyorum. Diğer alanlarda da hizmet verdiklerini biliyorum. Destekleri de harika. Başarılarınızın devamını dilerim.

Son düzenleme:

batuhanaydin

Yeni kullanıcı
Kayıtlı üye
Klasgame'yi görünce kayıt olup yorum yapmak istedim bir kaç pvp server için alışverişim olmuştu oldukça memnun kalmıştım canlı destekte ki Alper bey oldukça sevecen ve samimi bir insan :)

Transport Deutschlandweit internationale transport