Neler yeni

Formatlık Windows 10 Pro hemen indirTürkçe Ocak 2019

Seoblog

Kullanıcı
Yönetici
Admin
Kayıtlı üye
Web sitesi
www.seslilink.com
77c16c0153587692ee85fa52de515e47.png
Sistem Orjinal Windows 10 Pro (Redstone 4) Spring Creators 1803 Sürümü Kullanılarak Düzenlendi. Ev kullananlarını Hedef Alan Ve İçerisinde İş Dünyasınada Hitab Eden Kurumsal Hizmetlerinde bulunduğu Bir İşletim Sistemidir. Güncellemelerin Entegre Edilmesi haricinde Dosya İçerisine Herhangi Bir Bileşen Ekleme veya Çıkarma Yapılmamış Olup Sistem Microsoftun sunmuş olduğu Varsayılan Özelliklerde Kurulur. 21 Haziran 2018 tarihine Kadar yayınlanan Tüm Güncelleştirmeler Ve Net Framework 3.5 Sisteme Entegre Edilmiş Olup yüklenmiş olarak Gelir. Dosyada Boyutu Küçültmek Amacıyla Esd Sıkıştırma
Windows-10-concept.jpg

Yapılmış Olup Dvd Veya Usb Cihazına Yazdırılarak Kurulum Yapılabilir. Uefi-Klasik-
Setup’dan Kurulumlar Denenmiş Olup Sorunsuzca Yapılabilmektedir. Sistemi

Etkinleştirmek İçin Dosya İçerisinde Otomatik Aktivasyon Bulunmaz. Kurulumdan Sonra
Elinizde Kurduğunuz Sisteme Ait Lisans Anahtarıyla Veya Lisans Anahtarınız Yoksa
Sitedeki Etkinleştirme Araçlarıyla Kurmuş Olduğunuz İşletim Sistemini Etkinleştirebilirsiniz.

Esd Nedir?

Esd (Electronic Software Delivery) Microsoft Tarafından Geliştirilmiş Bir Dosya Sıkıştırma
Tekniğidir. Kurulum Dosyaları İçindeki Kaynak Dosya Olan İnstall.wim Dosyasını
Sıkıştırarak %20 Boyut Tasarrufu Sağlamakla Beraber İçerikte Hiçbir Şekilde Değişiklik
Yapmamaktadır. Kısacası Esd İşletim Sisteminin Sıkıştırılarak Boyutu Düşürülmüş Halidir
Ve Bu Sıkıştırma Esnasında Iso Dosyasına Herhangi Bir Zarar Gelmez.

İşletim Sistemi Bilgisi

Sürüm: 10 Pro Ocak 2019
Boyut: 32 BIT: 2.1 GB - 64 BIT: 2.9 GB
Dil: Türkçe
Sunucu: Drive.Google.com + pCloud.com
Durum: Yüklendi
Rufus (USB İso Programı)
Mevcut işletim sistemi "ISO" dosyamız bir DVD boyutunu aşıyorsa veya DVD boyutunda olsa bile DVD sürücü olmadığı durumlarda veya DVD olmadığı durumlarda işletim sistemini "USB Bellek" ile kurmamıza imkan sağlayan kullanımı basit bir programdır "Rufus" programı.

32 Bit Sistemler İçin:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

64 Bit Sistemler İçin:

Rar Şifresi:

Dosyayı indirmek için yukarıdaki linklerden birisini kullanabilirsiniz.

Sesli Panel mobil sesli sohbet paneli